Szuflady na dokumenty

Liczba produktów: 127
Zastosowano sortowanie: Najpopularniejsze.
Półka na dokumenty Esselte ColourBreeze, lawendowy 628454
Półka na dokumenty Leitz Cosy, niebieska 53580061
Półka na dokumenty LEITZ JUMBO PLUS czarna 52330095
Półka na dokumenty LEITZ JUMBO PLUS niebieska 52330035
Półka na dokumenty LEITZ PLUS czarna 52272095
Półka na dokumenty LEITZ Plus przezroczysty 52262002
Półka na dokumenty LEITZ Plus szary 52272085
Półka na dokumenty LEITZ Plus turkusowa WOW 52263051
Półka na dokumenty Leitz Plus WOW, czarny 52263095
Półka na dokumenty Leitz Plus WOW, zielony 52263054
Półka na dokumenty Leitz Style, czarny 52540094
Półka na dokumenty Leitz Style, niebieski 52540069
Półka na dokumenty Leitz WOW dwukolorowa, czarna 53611095
Półka na dokumenty otwarta od dłuższego boku, czarny Leitz , 52180095 (X)
Wyprzedaż
Półka na dokumenty przezroczysta żółta 100553685 BANTEX
Półka na dokumenty Rexel MO Desk Tray błękitna 2101366
Półka na dokumenty Rexel MO Desk Tray pomarańczowa 2101342
Półka na dokumenty Rexel MO Desk Tray szara 2101365
Cena: 163.71 Cena: 163.71
Półka SORTY JUMBO niebieska LEITZ 52320035 (X)
Wyprzedaż
Półka Sorty Standard, szary Leitz , 52300085 (X)
Stojak na dokumenty GR-069S srebrny metalowy GRAND 120-1118
Cena: 14.34 Cena: 14.34
Szuflada 7470001PL-37 transparentna DONAU
Szuflada na dok. pojedyncza GR-1779, czarny GRAND 120-1483